Реєстрація вже закрита!!! Дата закриття: 29.09.2017 в 20:00
Динаміка кількості зареєстрованих учасників:Відсортувати список по ефективності
Відображено учасників з міста: "Днепр"
Відобразити учасників з усіх міст (сброс)
F (жінки) | ||||||||||||
Номер | Ім'я (ефективність) | Команда | Дата народж. | Звідки | Оплата | Country | ||||||
18 | Мищенко Кристина (20%) | 1994 | Днепр | UKR | ||||||||
20 | Левицкая Юля (24.8%) | Maryanoff | 1994 | Днепр | UKR | |||||||
22 | Яшина Елизавета | Sport Club Orange | 1986 | Днепр | UKR | |||||||
Усього зареєстровано у категорії: 3 Усього, хто оплатив у категорії: 1 |
J | ||||||||||||
Номер | Ім'я (ефективність) | Команда | Дата народж. | Звідки | Оплата | Country | ||||||
65 | Емец Влад | ДЮСШ№4 | 2002 | Днепр | UKR | |||||||
66 | Житник Максим | ДЮСШ№4 | 2000 | Днепр | UKR | |||||||
67 | Ермак Марк | ДЮСШ№4 | 2004 | Днепр | UKR | |||||||
68 | Аксенов Влад | ДЮСШ№4 | 2001 | Днепр | UKR | |||||||
69 | Скубицкий Егор | ДЮСШ№4 | 2000 | Днепр | UKR | |||||||
70 | Пономаренко Андрей | ДЮСШ№4 | 2001 | Днепр | UKR | |||||||
Усього зареєстровано у категорії: 6 Усього, хто оплатив у категорії: 6 |
M1 | ||||||||||||
Номер | Ім'я (ефективність) | Команда | Дата народж. | Звідки | Оплата | Country | ||||||
6 | Мирный Макс (32.8%) | Dnepr Masters | 1983 | Днепр | UKR | |||||||
31 | Семеренко Николай (76.2%) | 1983 | Днепр | UKR | ||||||||
41 | Гузченко Павел (28%) | Mighty Lizards | 1989 | Днепр | UKR | |||||||
42 | Журавлев Виталий (67.2%) | Telemart Cycling Team | 1987 | Днепр | UKR | |||||||
43 | Набока Олег (39.3%) | facebook.com/velosporttovary | 1993 | Днепр | UKR | |||||||
44 | Смирнов Александр (83.2%) | Днепр | 1984 | Днепр | UKR | |||||||
Усього зареєстровано у категорії: 6 Усього, хто оплатив у категорії: 6 |
M2 | ||||||||||||
Номер | Ім'я (ефективність) | Команда | Дата народж. | Звідки | Оплата | Country | ||||||
15 | Бондаренко Алексей (38.5%) | ИнваСпорт | 1982 | Днепр | UKR | |||||||
16 | Микитенко Андрей | МК | 1980 | Днепр | UKR | |||||||
21 | Ольховский Валерий (9.1%) | Maryanoff | 1981 | Днепр | UKR | |||||||
45 | Обухов Максим (30.8%) | Start Dnipro | 1980 | Днепр | UKR | |||||||
Усього зареєстровано у категорії: 4 Усього, хто оплатив у категорії: 3 |
M3 | ||||||||||||
Номер | Ім'я (ефективність) | Команда | Дата народж. | Звідки | Оплата | Country | ||||||
2 | Завада Роман (83.3%) | TeleMart Cycling Team | 1974 | Днепр | UKR | |||||||
57 | Брюханов Александр (44.9%) | Dream Team | 1973 | Днепр | UKR | |||||||
58 | Ведмедь Александр (77.5%) | Днiпро | 1975 | Днепр | UKR | |||||||
59 | Соколов Глеб (12.5%) | 1975 | Днепр | UKR | ||||||||
Усього зареєстровано у категорії: 4 Усього, хто оплатив у категорії: 4 |
M4+M5 | ||||||||||||
Номер | Ім'я (ефективність) | Команда | Дата народж. | Звідки | Оплата | Country | ||||||
3 | Мельников Владимир | 1967 | Днепр | UKR | ||||||||
49 | Козаченко Андрей (0%) | 1970 | Днепр | UKR | ||||||||
Усього зареєстровано у категорії: 2 Усього, хто оплатив у категорії: 2 |
M6 | ||||||||||||
Номер | Ім'я (ефективність) | Команда | Дата народж. | Звідки | Оплата | Country | ||||||
4 | Кузьменко Александр (50%) | Dnepr Masters | 1961 | Днепр | UKR | |||||||
Усього зареєстровано у категорії: 1 Усього, хто оплатив у категорії: 1 |
M7 | ||||||||||||
Номер | Ім'я (ефективність) | Команда | Дата народж. | Звідки | Оплата | Country | ||||||
56 | Шевелёв Виктор (14.3%) | 1955 | Днепр | UKR | ||||||||
Усього зареєстровано у категорії: 1 Усього, хто оплатив у категорії: 1 |
M8 | ||||||||||||
Номер | Ім'я (ефективність) | Команда | Дата народж. | Звідки | Оплата | Country | ||||||
33 | Корнеенков Александр | 1950 | Днепр | UKR | ||||||||
Усього зареєстровано у категорії: 1 Усього, хто оплатив у категорії: 1 |
Загальна кількість зареєстрованих: 28
Загальна кількість тих, хто оплатив участь: 25
Комментарии