bikeportal.org.ua

Гонка з роздільним стартом (ITT) 40 км пам’яті Віктора Ковріжкіна 2019

Результаты

Гонка з роздільним стартом (ITT) 40 км пам’яті Віктора Ковріжкіна 2019
Дніпро
27.07.2019


Протоколы полностью

Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!

Трасса: M1, M2, M3, M4, M5, M6, M7, MTB
МестоМесто в
категории
ИмяКатегорияВремяОтстал
11Завада РоманM454:29 
21Панченко ЄгорM156:5002:21
32Бірюков ОлександрM456:5102:22
41Синиця ДмитроM257:4603:17
53Крiвсун ВiталiйM458:0603:37
61Парфьонов ВолодимирM359:1504:46
72Косторенко МихайлоM159:3005:01
82Смірнов ОлександрM21:00:0605:37
94Литвиненко ОлександрM41:00:0705:38
101Вербицький ВолодимирM51:00:0805:39
113Микитенко АндрійM21:00:2005:51
124Цветков СвятославM21:00:3506:06
132Мельников ВолодимирM51:00:4006:11
142Беднюк ОлександрM31:00:4806:19
151Фірсов ВікторM71:01:0106:32
165Квашин СергійM41:01:0906:40
171Кузьменко ОлександрM61:01:2106:52
182Нарижний ВалерийM71:01:2206:53
195Кастасов ДенисM21:01:2706:58
206Кононенко ОлексійM21:01:4407:15
216Колотов ОлексiйM41:02:5108:22
223Романів РоманM71:04:1109:42
233Астапов МикитаM11:04:1409:45
244Басавро АртемM11:04:4610:17
254Образцов ВасильM71:04:5710:28
265Павловський КостянтинM71:05:0310:34
275Журавльов ВіталійM11:05:1010:41
283Храмцов ОлександрM31:05:1310:44
296Замковий ОлексійM11:05:1510:46
304Іванов ВолодимирM31:05:1910:50
316Шевельов ВікторM71:05:3211:03
321Кім ОлегMTB1:05:4311:14
337Зимокос ГеоргійM21:05:4511:16
342Волошин АндрійMTB1:06:2011:51
355Кондрат ДмитроM31:07:3213:03
368Бондаренко ОлексійM21:07:5713:28
373Єрьоменко ІгорM51:08:0213:33
387Байдала ЄгорM11:08:3214:03
396Трошкін ДмитроM31:08:5114:22
408Аржановський ІлляM11:09:1614:47
419Григорчук АндрійM11:09:3615:07
427Соколов ГлiбM31:09:5615:27
4310Куркай ІгорM11:10:2215:53
449Обухов МаксимM21:10:2815:59
4511Бондаренко ДмитроM11:10:3316:04
4612Двинин БогданM11:10:3616:07
473Волошенко ДмитроMTB1:10:4716:18
488Сидоров СергiйM31:12:0317:34
494Лозовий РоманMTB1:12:3318:04
5010Цвіра ОлександрM21:14:1819:49
517Пасицельский ОлександрM71:14:5020:21
5213Онищенко РоманM11:15:1120:42
5314Кириченко ОлегM11:15:3021:01
542Войда ГенадійM61:16:5422:25
555Бригіда АндрійMTB1:17:5123:22
5615Островчук АртурM11:18:3024:01
5711Кутумов ПавлоM21:19:2224:53
5812Гаврилов МиколаM21:19:5525:26
5913Гричковський ЮрійM21:44:1449:45


Трасса: F (жінки), M8
МестоМесто в
категории
ИмяКатегорияВремяОтстал
11Аржанова ІлонаF (жінки)40:17 
22Франк КатеринаF (жінки)40:5900:42
33Овчаренко ЄвгеніяF (жінки)44:1003:53
41Балабанов МихайлоM844:4504:28
54Miтiна ВiкторiяF (жінки)47:1406:57
62Корнєєнков ОлександрM847:1707:00
75Щедренко НадіяF (жінки)47:5907:42
86Літвіщенко АльонаF (жінки)50:5210:35
97Обухова ОленаF (жінки)51:0710:50
108Драган НаталіяF (жінки)51:2011:03
119Комарова ВікторіяF (жінки)51:2411:07
123Дащенко ЮрійM853:4713:30
134Паранько ІванM858:2218:05


 

Вход / регистрация

Календарь

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Ближайшие гонки

25.09.21, СЛЁТ RACE 2021, мультигонка
Харьков, Эсхар

Баннер  
  
наверх
time: 1.3181841373444